Şirket Değerleme

Şirket almak istediğiniz zaman ailenizden,arkadaşınızdan veyahut hiç tanımadığınız birinden,firmanın Bilanço değerlemesi ve piyasa ederinin ortaya çıkarılması demirbaşların değerlemesi,personel kıdem ve ıhbar tazminatlarının ortaya konması,vergi ve sigorta borcunun olup olmadığı gibi birçok veriye en hızlı ve kısa sürede çözüm üreterek şirket satın almalarınızı en doğru ve hızlı bir şekilde sonuçlandırmak için sizinle birlikteyiz.
Günümüz iş dünyasının en önemli problemlerinden biri olan usulsüzlükler, iş modellerinin ve buna bağlı altyapıların her geçen gün farklılaşmasının da etkisiyle maddi ve itibari kayba yol açabilecek hasarlara neden olmaktadır. Bu tehditler, maalesef sadece şirketlere değil, her çeşit organizasyona sirayet ederek sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Usulsüzlüklerin meydana gelmesindeki artışa karşın, usulsüzlükle mücadele her geçen gün zorlaşmakta ve maddi ve manevi özveri bekleyen ve topyekûn mücadele edilmesi gereken bir soruna dönüşmektedir.

Organizasyonlarda meydana gelen ve bu yapılara oldukça büyük zararlar veren usulsüzlüklerin incelenmesi için kurduğumuz usulsüzlük incelemesi ekibimiz, gözlemlediğiniz veya ihbar edilen usulsüzlüklerin incelenmesi, boyutlarının anlaşılması ve kaynağının tespit edilerek tekrarlanmasını önleyici tedbirlerin önerilmesi konusunda derin bilgi ve tecrübeye sahiptir.
Paylaş
WhatsApp Destek